Petek & Kombi Temizlik Hizmeti
Petek & Kombi Temizlik Hizmeti

Petek & Kombi Temizlik Hizmeti

 

Balçova petek temizliği hizmetini garantili, temiz, hızlı ve kalıcı çözümler ile birlikte satın almak her vatandaşın en doğal hakkıdır. Yerden ısıtmalı veya duvara kurulan peteklerinizin temizliği için web sitemiz ya da iletişim hatlarımızdan bizlere erişmek sureti ile hızlı şekilde olası olduğu kadar ivedi, belirtilen adrese gelebilir ve incelemelerde bulunabiliriz. Petek temizliği, tam manası ile içinize sinecek kalitede çalışmalarımızı yapmakta olduğumuz için problemde tam teşhis konulması ve buna bağlı olarak adımların atılacağını belirtmek istiyoruz.

 

Balçova Petek temizleme aletimiz ile su sirkülasyonu ve temizliğin, bakım ve onarımın yapılabilmesi, gider borularının lavaboya aktarılması pis ve tıkanıklığa sebep olan meselelerin dışarı atılması sağlanabilir. Havlupan üzerinden petek temizleme makinelerimiz ile gerçekleştirdiğimiz kimyevi yıkama işlemine geçmeden önce peteklerdeki sıvıların tam olarak dışarı atılmasının sağlanması, aletimizin yarım saat kadar yalnızca kimyasal ilave edecek şekilde çalıştırılması ehemmiyetlidir. Sonrasında su temizliğini sağlayıncaya kadar su basılması ve atık su boruları ile lavaboya aktarılmasının takriben bir saat sürmesinden sonra iyi ısınmanızın önündeki meselesi ortadan kaldırmamız mümkün olacaktır. 

 

Balçova Petek Kombi Temizliği Servisi


Petek temizliğinin yapılmasındaki ana gereksinim ne kadar yüksek derecelerde merkezi sistem ya da kombi aracılığı ile ayarlar yapılırsa yapılsın, istenilen oda sıcaklıklarının ele geçirilememesi gibi sıkıntıların baş göstermesi ile ehemmiyet derecesi artmaktadır. Biz firma olarak her vakit bilhassa Hazan aylarına doğru, peteklerin elden geçirilmesi ve gün içinde bitecek bir temizlik işleminden sonra, kış aylarında bu tür sıkıntılar çekmemenizi özellikle öneriyoruz. Hanenizi kirletmeden, temizliğin yapılması ile ilgili yıllardır ele geçirdiğimiz deneyimler ile kaliteli hizmeti vermeye devam etmekteyiz. Petekler ile uzman bir el değerek düzenli zaman aralıklarına riayet edilerek ilgilenilmesinin her zaman yararı vardır.

 

 

Tesisat sistemlerinin giderek su sızdıracak ya da tamamıyla soğuyacak şekle gelmesini kim ister ki? Çürüme ve borulardan su sızıntılarının olmasını kaynak yaparak giderebiliriz, bu arada peteklerdeki pis atıklarında dışarı çıkartılması için filtreleme aletimiz buyruğunuza amadedir. Çürümeye meyilli borular ise uzun müddettir hiçbir bakım yapılmayanlar arasında bulunur ve birtakım zamanlar yenisi ile değiştirmeye varıncaya kadar mesele çıkarabilirler. Bu yüzden petek temizliği hayati ehemmiyettedir ve firmamız alanında kariyer sahibi personellerle birlikte çalışarak Balçova petek temizleme ve kombi bakımı hizmeti vermeye devam etmektedir.

 

 

Petek Kombi Temizliği İşlem Basamakları

 

Petek temizleme işlemi öncesi evvela tesisat, vanalar, kombi ve petekler güvenli bir şekilde kontrol edilir. Kaçak varsa, tamir gerektiren bir işlem varsa yapılır.

 


İhtiyaç duyulan kontrollerden sonra petek temizleme makinası tesisata kurulması için ihtiyaç duyulan mekân belirlenir. Bu daha çok banyo veya mutfakta veyahut balkonda bulunan kolektör, radyatör veya havlupan olmaktadır.
Petek temizleme işleminde öncelikle peteklerin ve tesisatların üst boru sistemleri temizlenir. Daha sonra ise tesisat borularının alt bölümleri temizlenir.

 

 

Petek temizleme işlemi çoğunlukla 1 – 2 saat sürmektedir. İşlem nihayetinde sitem tekrar kontrol edilir. Müşteri memnuniyeti odaklı işlem gerçekleştirilir.

 


Petek temizleme işleminden sonra kombi bakımı yapılıp işlem bitirir.

 

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014
seo google google reklam ajansı afyon seo uzmanı